Zájemci o studium si vyzkoušeli den na Fakultě managementu

Jednou z možností, které nabízí Fakulta managementu zájemcům o studium, je vyzkoušet si na vlastní kůži být na Den studentem Fakulty managementu. Stejnojmenná akce proběhla ve čtvrtek 31. října 2019.

Z řad zájemců přišlo téměř 60 studentů středních škol, převážně z Jindřichova Hradce a Českých Budějovic. V rámci bohatého programu dostali studenti ucelenou představu o tom, jak vypadá studium na Fakultě managementu. Po úvodní obecné prezentaci fakulty zhlédli studenti celou budovu a poté využili možnost zúčastnit se jednoho ze dvou vybraných seminářů, experimentální využití eye-trackingu v neuromarketingu a kurz rétoriky s názvem Jak mluvit, aby nás poslouchali.

Během následující prohlídky kolejí využili registrovaní zájemci rovněž možnost vyzkoušet si menzu v areálu Švecovy koleje. Během odpoledního programu na ně čekala komentovaná prohlídka fakultní knihovny a v závěru rozhovor se studentskými zástupci – patrony.

Další ročník této akce proběhne opět na podzim 2020, pro zájemce o studium však máme připraveny Dny otevřených dveří (29. ledna a 4. dubna 2020) a přijímačky nanečisto (15. února 2020). Všechny důležité informace pro zájemce o studium jsou přehledně shrnuty na fakultních www stránkách pod odkazem Zájemci o studium.