Fakulta managementu se umisťuje v žebříčku Fakulta roku

V celorepublikovém žebříčku Fakulta roku se Fakulta managementu Vysoké školy ekonomické v Praze i v letošním roce dostala mezi tři nejlepší fakulty veřejných vysokých škol s ekonomickým zaměřením. V akademickém roce 2018/2019 získala díky hodnocení studentů druhé místo mezi celkem 21 hodnocenými fakultami. V akademickém roce 2015/2016 obsadila fakulta 3. místo, v roce 2016/2017 pak místo první.

Fakulty jsou hodnoceny jejich studenty a absolventy a reálný výsledek, tzv. index fakulty pak odráží samotnou spokojenost se studiem a pobytem na fakultě. Proto bychom rádi poděkovali vám všem, kdo jste se do ankety zapojili za vaše názory a hlasy. Díky vám se fakulta může pyšnit krásným druhým místem!