Intenzivní týdenní studijní pobyt v zahraničí – Euromates

Fakulta managementu VŠE patří mezi zakládající instituce projektu výměnných studijních pobytů s názvem Euromates. Tento program výměnné mobility studentů je založen na vzájemné výměně zahraničních studentů mezi partnerskými fakultami z České republiky a Slovenska. Kombinuje intenzivní kurz zaměřený na vybrané téma managementu a marketingu a na objevování zahraniční kultury. Vybraným studentům tak poskytuje jedinečnou příležitost strávit týden na jedné z fakult zapojených do tohoto programu a zažít život studentů z jiné kultury.

Intenzivní studijní výměnný program je reciproční, partneři tedy slouží zároveň jako hostitelské a odesílající instituce. Každá z fakult zapojených do projektu Euromates může nominovat až 10 studentů na výjezd do jedné z partnerských institucí. Každý partner zaručuje příchozím studentům výuku alespoň jednoho intenzivního kurzu v rozsahu 3 ECTS kreditů. Přijíždějící studenti mají možnost prozkoumat fakultu, město a jeho okolí.

Chceš zažít týden studia a zábavy v zahraničí?

Nepropásni deadline přihlašování na listopadové Euromates! Přihlášky přijímáme do 6. září 2019 prostřednictvím formuláře na webu https://euromates.fm.vse.cz

Výjezd proběhne od 11. do 15. listopadu 2019 do Bratislavy. V rámci programu odstuduješ předmět Managing People in Digital Era a získáš za něj 3 ECTS kredity!

Co od programu kromě učení očekávat?

  • cestování po Bratislavě
  • využití angličtiny
  • seznámení s novými lidmi
  • dobrý jídlo a pití
  • párty

Navíc ti fakulta pobyt proplatí jednorázovým stipendiem ve výši 5 000 Kč!

Nepromeškej svou příležitost a registruj se, místa se začínají plnit!