26. protančená noc Fakulty managementu VŠE – zrušeno!

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Všichni z organizačního týmu jsme doufali, že tato situace nenastane a že se našemu plesu vyhne. Bohužel – kvůli aktuální situaci a nařízení vlády jsme nuceni 26. reprezentační ples Fakulty managementu VŠE v současném termínu zrušit. Nerušíme jej však nadobro! Již nyní se snažíme najít a zamluvit nový termín (aktuálně hledáme v rámci října letošního roku, kdy by snad už situace mohla být klidnější), na který bychom ples přesunuli a vaše radost a přípravy tak nemusely přijít úplně vniveč.

Vážíme si vašeho zájmu o náš ples a nechceme vás o něj připravit. Pevně doufáme, že se nám podaří co nejdříve najít nový termín a že se společně potkáme.

Zůstaňte s námi a hlavně se opatrujte. Všechny případné dotazy týkající se plesu stále můžete směřovat na adresu ples@fm.vse.cz.