Vyhlášení výběrového řízení pro buddy program

Účast studentů v Buddy Programu je jedním z hodnocených kritérií při výběrovém řízení pro výměnné pobyty realizované v rámci programu ERASMUS. Studenti mohou díky účasti v Buddy Programu získat 10 bodů do celkového skóre. Výběrové řízení je samozřejmě možné realizovat i bez účasti v tomto programu, nejde o nutnou podmínku, pouze o možnost zlepšit bodové skóre.

Získané body „neztrácejí svou platnost“. Body je možné využít nejen kdykoli během bakalářského studia, ale počítají se i do magisterského výběrového řízení, a to i pokud student již byl během tohoto stupně studia na výjezdu.

Od 11. června až do 10. července 2018 (včetně) můžete podat přihlášku na účast v Buddy Programu pro zimní semestr akademického roku 2018/2019. Úkolem Buddies tentokrát bude péče o zahraniční studenty v rámci Study and Experience programu během týdne 5. 10. 2018 – 10. 10. 2018
Podat přihlášku můžete zasláním mailu na adresu exchange@fm.vse.cz. V přihlášce prosím zodpovězte následující otázky:

1. Vaše jméno a příjmení
  2. Plánujete zahraniční pobyt? V jakém semestru?
  3. V rámci jakého programu plánujete vyjet? (Erasmus, Freemover, mezivládní stipendia atd.)
  4.  V několika větách uveďte Vaši motivaci, proč se chcete jako Buddy zapojit do Study and Experience programu.

Detailní informace o účasti studentů fakulty managementu v Buddy programu VŠE naleznete zde,

Přihlásit se mohou také studenti, kteří již body z Buddy Programu mají, či vůbec body nepotřebují. POZOR! Počet míst je omezen.

buddy_programtn