Načítám Akce

• akce již proběhla.

Zimní den otevřených dveří

30. 1. 2019 @ 10:00 - 13:00

Zajímá tě obor management? Chceš poznat, jaké to je na Fakultě managementu Vysoké školy ekonomické? Chceš se seznámit nejen s možnostmi studia, ale poznat všechno, co je spojeno s fakultou i místem, kde sídlí?

Přijď si s námi ve středu 30. ledna 2019 užít společné setkání spojené se snídaní na Fakultu managementu VŠE v Jindřichově Hradci. Setkáme se v prostorách krásné dvorany na naší fakultě v Jindřichově Hradci. Neboj se, nebudeš muset složitě hledat, budeme tu na tebe čekat a ukážeme ti cestu. Nebudeme čekat jen my, ale i snídaně s čajem, kávou a především spoustou informací šitých na míru právě pro tebe.

Co všechno jsme si pro tebe ještě připravili?

V kolik? Co tě čeká?
10:00 Začínáme! Proděkan pro studium ti představí studijní programy, školní i mimoškolní aktivity a vše ostatní, co ti studium u nás může nabídnout. Přijít můžeš samozřejmě i dříve a užít si snídani!
11:00 Provedeme tě budovou fakulty a všemi jejími zákoutími, ať víš, do čeho jdeš.
11:30 Chceš si prohlédnout koleje? I ty ti zpřístupníme.
12:00 Pokud se ti ještě nebude chtít odjet, můžeš si užít komentovanou prohlídku města Jindřichův Hradec, které je domovem naší fakulty.

Proč jít právě k nám?

1. I když nesídlíme v hlavním městě, stále jsme hrdým členem svazku fakult Vysoké školy ekonomické v Praze. Studiem u nás získáš všechny výhody této silné značky, která se pravidelně umisťuje na prvních příčkách v žebříčcích nejlepších ekonomicko-manažerských škol střední a východní Evropy.

2. Nabízíme ti studium ve všech třech stupních studia. Můžeš u nás vystudovat bakaláře, inženýra a můžeš si udělat i doktorát. A to vše jak v prezenční, tak v kombinované formě.

3. Chceš zjistit, jaké je to využít teoretické znalosti v praxi? Žádný problém. Máme pro tebe připraveny ve spolupráci s našimi partnerskými firmami a organizacemi každý semestr nové praktikantské pozice či stáže. Díky tomu zjistíš, zda se teorie a praxe liší a do svého profesního životopisu si můžeš zapsat, že máš za sebou minimálně jednosemestrální odbornou praxi.

4. Láká tě studium v cizině? Přemýšlíš nad tím, jaké to je zkusit si jeden semestr v zahraničí na jiné prestižní vysoké škole? Vysoká škola ekonomická v Praze jich má ve své partnerské síti více než 240, což znamená, že máš velkou šanci podívat se na tu svou vysněnou!

5. Nebaví tě jen sedět a studovat? Máš nápady, které chceš realizovat? Staň se členem některého z mnoha studentských spolků. Můžeš pořádat odborné přednášky či akce, mimostudijní neformální eventy, účastnit se charitativních aktivit, hrát divadlo, psát studentský časopis, hrát v kapele nebo pravidelně sportovat či dokonce vést sportovní kurzy.

6. To vše můžeš zažívat v magickém historickém městě s nekonečnou přírodou všude kolem. Uvidíš, že tě naše město i jeho okolí chytne za srdce.

Datum:
30. 1. 2019