Dny otevřených dveří a veletrhy

Mezi nejcennější způsoby komunikace řadíme ty, kde se můžeme osobně setkat. Ať už na některém ze dnů otevřených dveří či na veletrzích. Společně můžeme projít všechny základní oblasti, které se týkají studia na naší fakultě a zodpovědět otázky, kterých bývá vždy celá řada. Kdy se můžeme setkat v nejbližší době?

Dny otevřených dveří probíhají za normálních okolností přímo na Fakultě managementu a jsou vedeny velmi neformálně, a to formou snídaně s přednáškou, prohlídkou campusu fakulty či prohlídkou města. Celým dnem provází zájemce o studium především studenti, kteří mohou předat své vlastní reálné zkušenosti ze studia na fakultě a zodpovědět všechny neformální otázky.

Proč si vybrat Fakultu managementu?

1. I když nesídlíme v hlavním městě, stále jsme hrdým členem svazku fakult Vysoké školy ekonomické v Praze. Studiem u nás získáš všechny výhody této silné značky, která se pravidelně umisťuje na prvních příčkách v žebříčcích nejlepších ekonomicko-manažerských škol střední a východní Evropy.

2. Nabízíme ti studium ve všech třech stupních studia. Můžeš u nás vystudovat bakaláře, inženýra a můžeš si udělat i doktorát. A to vše jak v prezenční, tak v kombinované formě.

3. Chceš zjistit, jaké je to využít teoretické znalosti v praxi? Žádný problém. Máme pro tebe připraveny ve spolupráci s našimi partnerskými firmami a organizacemi každý semestr nové praktikantské pozice či stáže. Díky tomu zjistíš, zda se teorie a praxe liší a do svého profesního životopisu si můžeš zapsat, že máš za sebou minimálně jednosemestrální odbornou praxi.

4. Láká tě studium v cizině? Přemýšlíš nad tím, jaké to je zkusit si jeden semestr v zahraničí na jiné prestižní vysoké škole? Vysoká škola ekonomická v Praze jich má ve své partnerské síti více než 240, což znamená, že máš velkou šanci podívat se na tu svou vysněnou!

5. Nebaví tě jen sedět a studovat? Máš nápady, které chceš realizovat? Staň se členem některého z mnoha studentských spolků. Můžeš pořádat odborné přednášky či akce, mimostudijní neformální eventy, účastnit se charitativních aktivit, hrát divadlo, psát studentský časopis, hrát v kapele nebo pravidelně sportovat či dokonce vést sportovní kurzy.

6. To vše můžeš zažívat v magickém historickém městě s nekonečnou přírodou všude kolem. Uvidíš, že tě naše město i jeho okolí chytne za srdce.