Den otevřených dveří

Jako každý rok, i letos pro tebe pořádáme Dny otevřených dveří. V sobotu 4. dubna 2020 máš od 10:00 jedinečnou možnost nahlédnout do našeho moderního kampusu, zjistíš důležité informace nejen o tom, co a jak můžeš u nás studovat, ale i o všem ostatním, co ti nabízí naše škola. Abychom pro tebe vytvořili co nejpohodovější atmosféru bez zbytečných formalit a oficialit, provedou tě celým dnem naši studenti. Máš tak možnost zeptat se jich na cokoliv, co tě zajímá. A protože s plným žaludkem se lépe myslí, bude tě tu čekat i snídaně. Káva, čaj, něco na zub, zkrátka to u nás budeš mít s celým servisem. Vezmi rodiče, sourozence, kamarády a přijeď se podívat, jak vypadá místo, které by se na několik let mohlo stát tvým příštím domovem.

Co všechno tě na oficiálních Dnech otevřených dveří u nás na Fakultě managementu v Jindřichově Hradci čeká?

 • snídaně
 • přednáška proděkana pro studium
 • prohlídka fakulty, poslucháren a knihovny
 • prohlídka kolejí
 • komentovaná prohlídka Jindřichova Hradce

Pokud by ti nevyšel ani jeden termín a chceš se přesto zeptat na cokoliv, co se týká fakulty, studia i života v nádherném Jindřichově Hradci, stačí jít na Facebook a napsat nám do chatu. Všechny otázky co nejdříve zodpovíme a můžeme domluvit i individuální prohlídku!  Nezapomeň ale určitě podat přihlášku, máš čas do 30. dubna 2020!

Proč jít právě k nám?

 1. I když nesídlíme v hlavním městě, stále jsme hrdým členem svazku fakult Vysoké školy ekonomické v Praze. Studiem u nás získáš všechny výhody této silné značky, která se pravidelně umisťuje na prvních příčkách v žebříčcích nejlepších ekonomicko-manažerských škol střední a východní Evropy.

 2. Nabízíme ti studium ve všech třech stupních studia. Můžeš u nás vystudovat bakaláře, inženýra a můžeš si udělat i doktorát. A to vše jak v prezenční, tak v kombinované formě.

 3. Chceš zjistit, jaké je to využít teoretické znalosti v praxi? Žádný problém. Máme pro tebe připraveny ve spolupráci s našimi partnerskými firmami a organizacemi každý semestr nové praktikantské pozice či stáže. Díky tomu zjistíš, zda se teorie a praxe liší a do svého profesního životopisu si můžeš zapsat, že máš za sebou minimálně jednosemestrální odbornou praxi.

 4. Láká tě studium v cizině? Přemýšlíš nad tím, jaké to je zkusit si jeden semestr v zahraničí na jiné prestižní vysoké škole? Vysoká škola ekonomická v Praze jich má ve své partnerské síti více než 240, což znamená, že máš velkou šanci podívat se na tu svou vysněnou!

 5. Nebaví tě jen sedět a studovat? Máš nápady, které chceš realizovat? Staň se členem některého z mnoha studentských spolků. Můžeš pořádat odborné přednášky či akce, mimostudijní neformální eventy, účastnit se charitativních aktivit, hrát divadlo, psát studentský časopis, hrát v kapele nebo pravidelně sportovat či dokonce vést sportovní kurzy.

 6. To vše můžeš zažívat v magickém historickém městě s nekonečnou přírodou všude kolem. Uvidíš, že tě naše město i jeho okolí chytne za srdce.