Den otevřených dveří

30. ledna
2019
Zajímá tě obor management? Chceš poznat, jaké to je na Fakultě managementu Vysoké školy ekonomické? Chceš se seznámit nejen s možnostmi studia, ale poznat všechno, co je spojeno s naší školou i místem, kde sídlí?
 
Přijď si s námi v sobotu 30. března 2019 užít společné setkání. Neboj se, nebudeš muset složitě hledat, budeme na tebe čekat u vstupu a ukážeme ti cestu. Nebudeme tu jen my, ale i snídaně s čajem, kávou a především spoustou informací šitých na míru právě pro tebe.

Co všechno jsme si pro tebe ještě připravili?

V kolik? Co tě čeká?
10:00 Začínáme! Proděkan pro studium ti představí studijní programy, školní i mimoškolní aktivity a vše ostatní, co ti studium u nás může nabídnout. Přijít můžeš samozřejmě i dříve!
11:00 Provedeme tě budovou fakulty a všemi jejími zákoutími, ať víš, do čeho jdeš.
11:30 Chceš si prohlédnout koleje? I ty ti zpřístupníme.
12:00 Pokud se ti ještě nebude chtít odjet, můžeš si užít komentovanou prohlídku města Jindřichův Hradec, které je domovem naší fakulty.

Proč jít právě k nám?

  1. I když nesídlíme v hlavním městě, stále jsme hrdým členem svazku fakult Vysoké školy ekonomické v Praze. Studiem u nás získáš všechny výhody této silné značky, která se pravidelně umisťuje na prvních příčkách v žebříčcích nejlepších ekonomicko-manažerských škol střední a východní Evropy.

  2. Nabízíme ti studium ve všech třech stupních studia. Můžeš u nás vystudovat bakaláře, inženýra a můžeš si udělat i doktorát. A to vše jak v prezenční, tak v kombinované formě.

  3. Chceš zjistit, jaké je to využít teoretické znalosti v praxi? Žádný problém. Máme pro tebe připraveny ve spolupráci s našimi partnerskými firmami a organizacemi každý semestr nové praktikantské pozice či stáže. Díky tomu zjistíš, zda se teorie a praxe liší a do svého profesního životopisu si můžeš zapsat, že máš za sebou minimálně jednosemestrální odbornou praxi.

  4. Láká tě studium v cizině? Přemýšlíš nad tím, jaké to je zkusit si jeden semestr v zahraničí na jiné prestižní vysoké škole? Vysoká škola ekonomická v Praze jich má ve své partnerské síti více než 240, což znamená, že máš velkou šanci podívat se na tu svou vysněnou!

  5. Nebaví tě jen sedět a studovat? Máš nápady, které chceš realizovat? Staň se členem některého z mnoha studentských spolků. Můžeš pořádat odborné přednášky či akce, mimostudijní neformální eventy, účastnit se charitativních aktivit, hrát divadlo, psát studentský časopis, hrát v kapele nebo pravidelně sportovat či dokonce vést sportovní kurzy.

  6. To vše můžeš zažívat v magickém historickém městě s nekonečnou přírodou všude kolem. Uvidíš, že tě naše město i jeho okolí chytne za srdce.

Nehodí se ti datum?

Je možné, že se ti zrovna 30. březen 2019 nebude hodit. Nezoufej, máme pro tebe i další možnosti, jak naši fakultu poznat. Připravujeme pro tebe dva neformální dny otevřených dveří, kde nebude přednáška pana proděkana pro studium jako na dnech oficiálních, zato si však budeš moci v klidu sednout s některým ze současných studentů a budeš se moci zeptat na vše, co tě zajímá o naší fakultě. Na rovinu a bez vytáček ti v sobotu 2. března 2019 a v sobotu 13. dubna 2019 prozradí, jaké to u nás je a jak to tu chodí.