1. virtuální den otevřených dveří

Tradiční jarní den otevřených dveří jsme museli zrušit. Místo něj jsme pro tebe ale připravili a úspěšně odvysílali živý stream, v němž jsme ti nabídli téměř vše, co bychom pro tebe měli připraveno při osobním setkání u nás na Fakultě managementu. Celý záznam našeho 1. virtuálního dne otevřených dveří, který proběhl v sobotu 4. 4. 2020 od 10:00, můžeš stále zhlédnout na našem youtube profilu. Jen pro shrnutí, co všechno jsme do našeho streamu zabalili:

 • informace o fakultě
 • informace o přijímacím řízení
 • studentské aktivity
 • prohlídku fakulty
 • odpovědi na vaše otázky

Proč jít právě k nám?

 1. I když nesídlíme v hlavním městě, stále jsme hrdým členem svazku fakult Vysoké školy ekonomické v Praze. Studiem u nás získáš všechny výhody této silné značky, která se pravidelně umisťuje na prvních příčkách v žebříčcích nejlepších ekonomicko-manažerských škol střední a východní Evropy.

 2. Nabízíme ti studium ve všech třech stupních studia. Můžeš u nás vystudovat bakaláře, inženýra a můžeš si udělat i doktorát. A to vše jak v prezenční, tak v kombinované formě.

 3. Chceš zjistit, jaké je to využít teoretické znalosti v praxi? Žádný problém. Máme pro tebe připraveny ve spolupráci s našimi partnerskými firmami a organizacemi každý semestr nové praktikantské pozice či stáže. Díky tomu zjistíš, zda se teorie a praxe liší a do svého profesního životopisu si můžeš zapsat, že máš za sebou minimálně jednosemestrální odbornou praxi.

 4. Láká tě studium v cizině? Přemýšlíš nad tím, jaké to je zkusit si jeden semestr v zahraničí na jiné prestižní vysoké škole? Vysoká škola ekonomická v Praze jich má ve své partnerské síti více než 240, což znamená, že máš velkou šanci podívat se na tu svou vysněnou!

 5. Nebaví tě jen sedět a studovat? Máš nápady, které chceš realizovat? Staň se členem některého z mnoha studentských spolků. Můžeš pořádat odborné přednášky či akce, mimostudijní neformální eventy, účastnit se charitativních aktivit, hrát divadlo, psát studentský časopis, hrát v kapele nebo pravidelně sportovat či dokonce vést sportovní kurzy.

 6. To vše můžeš zažívat v magickém historickém městě s nekonečnou přírodou všude kolem. Uvidíš, že tě naše město i jeho okolí chytne za srdce.