Tomáš Kincl – Kaunas University of Technology, School of Economics and Business

Přístup školy k hostujícím akademikům
Na KTU se cítím být vítaným hostem, skvělá podpora, všichni zaměstnanci i studenti hovoří plynně anglicky.
Vybavení školy pro akademickou práci
Podobně jako na jiných školách, vybavení odpovídá nejvyšším požadavkům.
Vybavení školy pro trávení volného času
Neměl jsem možnost vyzkoušet.
Kvalita ubytování
Park Inn by Radisson je přímo naproti škole. Nejedná se o místní ubytování, kdo ale preferuje standardizované služby mezinárodních řetězců, bude spokojen.
Atraktivita místa (města)
Kaunas nenabízí ohromující turistické zážitky, na pár večerů se ale návštěvník rozhodně nenudí. Vynikající jídlo, různé národní kuchyně, vyspělá kávová kultura.
Celková spokojenost s pobytem
Organizace pobytu
Organizace výjezdu je bezproblémová, zejména podpora OZS VŠE je vynikající. Samotný pobyt lze zorganizovat poměrně na poslední chvíli (ubytování, letenka, schválení cesty), zejména je ale třeba mít na paměti, že i přijímající organizace má svůj „rytmus“ a že zapojení do výuky na poslední chvíli může být komplikované.
Hlavní přínosy výjezdu pro osobní rozvoj
Znovuobnovení kontaktů, zkušenost s výukou v jiném prostředí, jiné studenty, v cizím jazyce.
Doporučení pro akademické pracovníky
Jezděte!