Jarní den otevřených dveří

17.3.2018 10:00

Zajímá vás obor management? Chcete poznat, jaké to je na Fakultě managementu Vysoké školy ekonomické? Chcete se seznámit nejen s možnostmi studia, ale i s mimostudijními aktivitami? Chcete poznat naši budovu? Přijďte si s námi v sobotu 17. března 2018 užít neformální setkání spojené se snídaní na Fakultu managementu v Jindřichově Hradci.

Snídaně s čajem, kávou a především spoustou informací šitých na míru právě pro vás. Co všechno na vás ještě čeká?

• 10:00 – zahájení dne otevřených dveří, prezentace studijních programů, školních i mimoškolních aktivit, zkrátka všeho, co naše fakulta nabízí.
  • 11:00 – komentovaná prohlídka budovy fakulty,
  • 11:30 – pro zájemce prohlídka zázemí kolejí,
  • 12:00 – pro zájemce bude k dispozici po domluvě také komentovaná prohlídka města Jindřichův Hradec.

Máte libovolnou otázku ke dni otevřených dveří? Zeptejte se ve facebookové skupině fakulty.

Jarní den otevřených dveří 2018 na Fakultě managementu VŠE