Jiří Dvořák – Fakulta podnikového managementu, EUBA

Název hostitelské vysoké školy: Fakulta podnikového managementu, Ekonomická univerzita v Bratislave

Termín: 21. 5. 2019 – 23. 5. 2019

Přístup k hostujícím zaměstnancům
Přístup vstřícný a přívětivý. Jednání příjemné. Na naší fakultě jsme vůči cizincům aktivnější, proto nedávám nejvyšší hodnocení, ale fakticky si nemám na co stěžovat.
Vybavení školy (fakulty / pracoviště)
Kromě kanceláří jsem ho moc nepoznal, naše fakulta je vybavená lépe, ale vše potřebné je k dispozici.
Doprava
ČD nezklamou :o). Od vlaku je to tramvají č. 1 + autobusem 88 do 30 minut. Pěšky je to na hodinu.
Kvalita ubytování
Bohužel jsem jel v době, kdy bylo v Blavě MS v hokeji, takže to bylo horší s výběrem. Hotel Viktor je příjemný, klidný a snídaně dobrá, ale cca 2.500 Kč/noc mi přijde dost a je to cca 45 minut od školy pěšky, jezdí tam přímý autobus cca 10 minut.
Atraktivita místa (města)
Škola i hotel je na sídlišti, se svými plusy a mínusy. Hospod je tam dost, potraviny taky. Je tam slušná cyklostezka vhodná na běhání :o)
Celková spokojenost
Hlavní přínosy pro osobní rozvoj Proděkanka má zájem o spolupráci, o výměnu studentů i pedagogů.