Homecoming 2018 – Domov je na jihu

13.10.2018 14:00

Dva roky utekly jako voda od doby, co jsme spoustu z vás přivítali zpátky doma. Co vše se u nás změnilo? A co se změnilo u vás? Máme hodně témat, která bychom společně chtěli probrat. Vraťte se spolu s námi do dob, kdy jste navštěvovali Fakultu managementu každý den. Kdy jsme si společně rvali vlasy v nervozitě před zkouškami či jinými událostmi. Do dob, kdy jsme si užívali bezstarostné dny plné radosti, přátelství či lásek.

V sobotu 13. října 2018 vám opět otevřeme náruč. Slibujeme, že se nikdo nudit nebude. Nebudeme formální, chceme se bavit. Bez dlouhých proslovů, bez cvičených nástupů. Užijme si odpoledne jako vždy. Se zábavou. Připravili jsme spoustu věcí, které nám všem zpříjemní den. A nejen nám, ale i vašim dětem, které můžete vzít s sebou. I pro ně totiž máme zábavný program.

Naše odpoledne bude začínat ve 14:00 vernisáží výstavy „Naši absolventi“, která se uskuteční ve fakultní knihovně. Další části programu už budou probíhat v prostorách dvorany a dvora fakulty. Jako vždy pro vás plánujeme bohaté občerstvení včetně nápojů. Pokud nám to počasí dopřeje, můžeme společně i grilovat. K dispozici bude stolní fotbálek či stolní tenis. Také jsme si pro vás přichystali komentované prohlídky nejen naší fakulty, ale i samotného Jindřichova Hradce. A pozor, bude to s překvapením!

A závěr dne? Až se za námi večer zavřou brány fakulty, můžeme si užít i after party.

Těšíme se na vás!

Přijeďte zpátky domů. Na jih. Na Fakultu managementu.

FM_VSE-homecoming_2018tn