Termíny

-

-

-

Více... »

hledatTisk z bezdrátové sítě eduroam

Pokud chcete na fakultě tisknout také ze svých notebooků připojených do bezdrátové sítě eduroam, máte možnost. Stačí si z níže uvedeného seznamu vybrat (podle verze vašeho operačního systému) balíček, který nainstalujete na počítač. Ten se poté při tisku bude chovat stejně jako počítače na učebnách a studovnách, při tisku tedy budete vyzváni, abyste se pomocí přihlašovacího dialogu ověřili vůči InSISu (více zde).

Stažený soubor stačí pouze spustit a následná instalace by měla proběhnout plně automaticky. Budou nainstalovány dvě tiskárny. Fronta FM-TISK slouží pro tisk na černobílé tiskárně ve 3. patře před CVT, fronta FM-TISK-BAREVNÁ slouží pro tisk na všech ostatních barevných multifunkčních zařízeních (multifunkční zařízení před CVT, ve dvoraně, v 5. patře a všechna zařízení v Knihovnickém a informačním centru). Pokud narazíte při instalaci na potíže, kontaktujte CVT.

Upozornění: pro bezproblémovou instalaci ve Windows Vista a Windows 7 je potřeba mít administrátorská práva a vypnuté řízení uživatelských účtů:

  • Windows Vista: Start – Ovládací panely – Uživatelské účty a zabezpečení rodiny – Uživatelské účty – Zapnout nebo vypnout nástroj Řízení uživatelských účtů – zrušit volbu K zabezpečení počítače použijte nástroj Řízení uživatelských účtů (UAC) – restartovat počítač
  • Windows 7: Start – Ovládací panely – Uživatelské účty – Uživatelské účty – Změnit nastavení nástroje Řízení uživatelských účtů – nastavit „táhlo“ na Nikdy neupozorňovat – restartovat počítač

Instalační balíčky