Termíny

-

-

-

Více... »

hledatAplikace SafeQ na webu

Na adrese https://tisk.fm.vse.cz se nachází rozhraní samotného systému SafeQ. Zde si můžete přehledně kontrolovat všechny tiskové úlohy, které jste Vytiskli či sledovat pohyby peněz na Vaší kartě. Pro přihlášení opět použijte uživatelské jméno a heslo pro systém InSIS. Aplikace je bohužel plně funkční pouze při použití prohlížeče Internet Explorer či Mozilla. Google Chrome s ní má problémy.

login

Seznam úloh

Pomocí seznamu úloh můžete kontrolovat všechny Vaše tiskové úlohy a to jak doposud nevytištěné, tak i ty, které jste již v minulosti do tisku poslali. V horní části hlavního okna se nachází nástroj pro filtrování úloh. Ty můžete filtrovat jak podle data, kdy byly poslány do tisku či vytištěny, tak podle jejich stavu. Volba Seznam úloh zobrazí všechny Vaše úlohy, volba K vytištění omezí tyto úlohy jen na takové, které ještě nebyly vytištěny. Volba Oblíbené zobrazuje všechny tiskové úlohy, které jste si nastavili jako oblíbené (dokumenty, které tisknete často, např. formuláře, žádosti a podobně).

filtry

Podle aktuálně nastavených filtrovacích pravidel se Vám zobrazí všechny příslušné tiskové úlohy.

ulohy

O každé úloze si můžete nechat zobrazit informace a to kliknutím na ikonu Zobrazit info. Pokud již vytištěnou úlohu budete chtít poslat opětovně do tisku, klikněte na ikonu znovu tisk.

Jednu či více úloh smažete ze seznamu tak, že ji/je označíte a v rozbalovacím menu pod seznamem úloh vyberete položku zrušit z fronty. Stejným způsobem můžete jednu či více úloh zařadit k opětovnému tisku (volba odeslat k tisku) či označit jako oblíbené (volba přesunout do oblíbených).

zrusitzfronty

Účet

Pod položkou účet se skrývá kompletní přehled pohybů peněz na Vaší kartě, tedy každé dobití i stržení libovolné částky z karty. V horní části hlavního okna si opět můžete nastavit (podobně jako u tiskových úloh) časový filtr, pomocí nějž si zobrazíte pohyby peněz na kartě ve Vámi zvoleném období.

filtructu

Podle nastavení filtru se Vám zobrazí aktuální stav účtu.

stavuctu

Pomocí ikony zobrazit info si můžete prohlédnout informace o konkrétních tiskových úlohách, za které jste svou kartou zaplatili. Dále ve výpise uvidíte i částky stržené za kopírovaní. Ikona tiskarna
zobrazující se u položek s vkladem peněz Vám umožní vytisknout si doklad o jejich vložení.