Termíny

-

-

-

Více... »

hledatObnovení licenčního klíče SAS

Licence programu SAS je platná vždy jeden rok. Po skončení této doby se program dostane do tzv. tříměsíční ochranné lhůty, po jejímž vypršení přestane fungovat. Proto během této doby musíte licenční klíč aktualizovat. Aktuální klíč je vždy dostupný na adrese https://sas.fm.vse.cz. Dbejte na to, abyste stáhli příslušný klíč pro vaši instalaci (musíte tedy vědět, zda máte nainstalovánu verzi pro 32bitový či 64bitový systém)!

Aktuální klíče pro SAS 9.3

SAS 9.3 pro 32-bitovou verzi

SAS 9.3 pro 64-bitovou verzi

Klikněte ve Windows na tlačítko Start (popřípadě na tu divokou bublinu s logem Windows vlevo dole na pracovní liště), zvolte ProgramySAS 9.3SAS 9.3 License Renewal & Utilities a spusťte Renew SAS Software.

V úvodním okně klikněte na tlačítko Browse a donavigujte se k aktuálnímu licenčnímu souboru, který jste si stáhli z adresy https://sas.fm.vse.cz a klikněte na tlačítko Next.

Obnovení licence SAS

Instalační program vám ukáže podrobnosti licenčního klíče (do kdy platí licence pro jednotlivé moduly programu SAS). Klikněte na tlačítko OK.

Obnovení licence SAS

Nyní budete dotázáni, kam se má licenční klíč nainstalovat. Pokud jste při instalaci programu SAS neměnili výchozí cestu, ponechte cestu tak, jak je a klikněte na tlačítko Renew.

Obnovení licence SAS

Program nyní zaktualizuje licenční klíč.

Obnovení licence SAS