Setkání s úspěšnými absolventy

 • Datum akce: 16. 04. 2018, 15:00 - 16. 04. 2018, 17:00
 • Místo: Fakulta managementu VŠE
  Jarošovská 1117, Jindřichův Hradec II, 377 01 Jindřichův Hradec, Česko
 • V pondělí 16. 4. od 15:00 nás čeká první neformální setkání s úspěšnými absolventy naší fakulty!

  Jaký je skutečný rozdíl mezi teorií a praxí? Co vše musíte udělat pro to, abyste získali pracovní pozici v úspěšné mezinárodní společnosti? Chcete nahlédnout pod pokličku fungování společností Coca-Cola nebo 3M? Určitě si udělejte čas a přijďte si poslechnout naše absolventy do 4. patra Knihovny FM.

  Z firmy Coca-Cola za námi přijede Láďa Jelen, který se vypracoval na pozici EVP Specialista Senior a jeho úkolem je budování značky firmy. Mezi své pracovní úspěchy řadí např. spuštění nového webového rozhraní celé společnosti a kariérních stránek, vedení externích HR kampaní, nastavení koncepce a vedení sponzoringových aktivit společnosti.

  Firmu 3M bude reprezentovat Tomáš Kupka, který zastává pozici Pricing & Merchandising Coordinator. Jeho náplní práce je podpora obchodních divizí a marketing v oblasti pricingu a zodpovědnost za správu cenového systému pro Centrální evropský region. Rovněž působí jako koordinátor tréninků pro nově příchozí zaměstnance. Tomáš se svým týmem obdržel cenu Excellency Award 2017 za zavedení interního BSO Ticketing systému v rámci organizace.

  Registrační formulář: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1NhSsIVgo4L81GophjaFv98jL9CeBU7nZwIZ-iN5Wtdk

  Těšíme se!

  absolventitn