Oslavy konce semestru

• Datum akce: 18. 05. 2018, 17:00 - 18. 05. 2018, 23:00
  • Místo: Fakulta managementu VŠE
    Jarošovská 1117, Jindřichův Hradec II, 377 01 Jindřichův Hradec, Česko
  • Mílovými kroky se nám blíží léto, prázdniny, čas dovolených. Čas, kdy si všichni budeme moci odpočinout a vydechnout po náročném pracovním i studijním maratonu. Než se však vydáme za zaslouženým odpočinkem, přijměte pozvání v pátek 18. května 2018 od 17:00 do fakultní dvorany, kde společně oslavíme ve velmi neformálním duchu nejen konec semestru, ale i další společně strávený akademický rok.

Oslavy jsou určeny všem zaměstnancům, studentům i absolventům naší Fakulty managementu. Všichni si zasloužíme zakončit semestr pořádnou oslavou v tom duchu, v jakém to nejlépe umíme. Jako rodina. A uděláme to stejně jako při loňských neoficiálních oslavách 25 let existence vysokoškolského studia v Jindřichově Hradci: každý z nás bude moci připravit libovolné pohoštění, o které se poté podělíme. Umíte dokonale vláčné těsto na koláč? Je váš zeleninový salát neodolatelný? Po vaší pomazánce na celozrnném pečivu se jen zapráší? Výborně! Uvařte, upečte, přineste. Všichni společně ochutnáme navzájem jeden od druhého a u toho se budeme celý večer bez starostí jen bavit.

Budeme velice rádi, pokud se s vámi setkáme v co nejhojnějším počtu. Nezapomeňte! Pátek 18. května od 17:00 ve dvoraně. Vítáni jste všichni!

oslavy3tn