Zrušení podzimních promocí

Vzhledem k aktuálnímu vývoji situace byla Fakulta managementu bohužel nucena zrušit slavnostní promoce studentů, které byly pro letošní absolventy plánovány na 30. a 31. října 2020. Jsme si vědomi toho, že promoce k absolvování zkrátka patří. Současná situace nám však neumožňuje je s ohledem na bezpečnostní hygienická opatření uspořádat v takové podobě, v níž by byla zachována jejich slavnostní atmosféra.

V návaznosti na tento nelehký verdikt bylo rozhodnuto, že diplomy budou letošním absolventům zaslány Českou poštou doporučeně do vlastních rukou na náklady fakulty, a to v týdnu od 5. do 9. října 2020. Aby nedošlo k problémům, prosíme všechny, aby si zkontrolovali svou doručovací adresu ve studijním informačním systému InSIS. V případě, že se adresa bude lišit, prosíme, abyste kontaktovali do 30. září 2020 paní Moniku Bromovou. Pokud víte, že si diplom budete chtít převzít osobně na Fakultě managementu, kontaktujte rovněž paní Moniku Bromovou. O něco později budou všem rovněž odeslány absolventské fakultní hrníčky.