Zimní den otevřených dveří

Jak složité je dostat se na Fakultu managementu? Kdo budou tví spolužáci? Kolik mimoškolních aktivit tě tu čeká? A především – co všechno ti dá Fakulta managementu do života? Zimní Den otevřených dveří přinese odpovědi na všechny otázky. I na ty, které tě možná ještě nenapadly. Ve středu 2. 2. 2022 od 10:00 budeme připraveni nejen na tebe, ale i na všechny ostatní, kdo se s námi budou chtít seznámit.

Po dlouhém zvažování všech pro a proti jsme se s vedením fakulty nakonec shodli na tom, že nejlepší bude uspořádat jej v hybridní formě. Co to znamená? Pokud se budeš chtít zúčastnit DOD fyzicky, prezenčně, kontaktně, přímo v budově Fakulty managementu, zkrátka pokud budeš chtít zažít, jaké to je mít opravdu otevřené dveře a ne jen obrazovku notebooku či telefonu, MŮŽEŠ se k nám přidat a přijet. Pokud ti však plány cokoliv zhatilo, budeš se moci připojit online a zhlédnout celou akci jako on-line stream na fakultním youtube kanále.

Povykládáme si něco málo o fakultě, o studijních programech, které nabízí, o možnostech přijetí. Protože však studentský život není jen o studiu, představíme vám i studentské spolky, kterých na fakultě působí celá řada, projdeme si možnosti mimoškolního vyžití a na závěr nás všechny bude čekat prohlídka budovy. Poznáte tak v kostce místo, kde byste mohli strávit následujících několik let života. A pokud už teď víte, že budete mít řadu otázek, jsme připraveni všechny zodpovědět.

Co všechno se dozvíš?

1. Kdo jsme? Co všechno u nás můžeš studovat a jak je to s příjímačkama? To vše si pro tebe připravil oficiální zástupce fakulty.

2. S námi můžeš studovat i v zahraničí. Co všechno ti to přinese a co pro to můžeš udělat? Poznej svět za našimi hranicemi očima studentů.

3. Praxe. Praxe? Doplň svůj životopis o pracovní zkušenosti už během studia. Jak na to?

4. Máme několik studentských spolků, které ti budou zpříjemňovat život. Jejich členové ti umožní nahlédnout pod pokličku jejich akcí už teď.

5. Jak se dá v Jindřichově Hradci bydlet a žít, co všechno tě čeká nejen ve městě, ale i v okolí a jak je to s cestami sem, o to se s tebou podělí opět studenti.

6. Kolik knih je v knihovně? Jak náročné je vyběhnout schody? Kde všude je wi-fi? Všechno zjistíš při komentované prohlídce fakulty.

Registrace a podmínky účasti

Pro vstup do všech budov Vysoké školy ekonomické v Praze platí opatření rektorky, které zároveň upravuje i podmínky pro konání všech druhů akcí. Ty budeme muset dodržet. A protože bychom tě neradi zklamali, doporučujeme se s opatřením rektorky seznámit (základní podmínkou pro vstup je v současnosti všude používané pravidlo O-N-T (Očkování, Nemoc, Test). Zároveň musíme zajistit, abychom nepřekročili kapacitu prostor, ve kterých plánujeme Den otevřených dveří pořádat. Proto jsme pro tebe a pro všechny, kdo by s tebou přijeli jako doprovod (ano, i tvá rodina či přátelé u nás budou vítáni), připravili registrační formulář. Díky němu budeme moci akci lépe naplánovat. A zároveň ti budeme moci včas poslat informaci o tom, jestli došlo k nějakým změnám a jestli pojedeme fyzicky nebo on-line).

Registrace jsou uzavřeny. Děkujeme všem za zájem!