Webinář Nejde o udržitelnost, ale o to, co chceme udržet

Vysoká škola ekonomická v Praze, Fakulta managementu pořádá ve spolupráci s Rozvojovým a poradenským centrem VŠE webinář na téma Nejde o udržitelnost, ale o to, co chceme udržet aneb Klíčové otázky kariérového poradenství 21.století. Webinář se bude zabývat společným zkoumáním výzev současného světa v kontextu každodenní reality vysokoškolského studenta.

Webinář proběhne pod vedením kariérové poradkyně Mgr. Kamily Bolfové a terapeuta Mgr. Martina Nawratha ve středu 18. listopadu 2020 na platformě Meet Jitsi. Na výběr jsou tři termíny:

• 9:00 – 10:30
  • 11:00 – 12:30
  • 14:00 – 15:30

Po přihlášení získají zájemci odkaz. Pracovat se bude ve skupinách do nejvýše 10 osob. Informace a registraci přihlášek zajišťuje garant programu, RNDr. Oldřich Syrovátka, CSc. (Katedra společenských věd Fakulty managementu VŠE).