Výběrové řízení do Buddy Programu

Na Fakultě managementu ve dnech 28. dubna – 2. května 2022 opět přivítáme zahraniční studenty v rámci intenzivního Study and Experience Programu. Aby se u nás cítili jako doma, dostanou od fakulty největší možnou podporu – studentské buddies. Úkolem „badíků“ bude být zahraničním studentům pravou rukou, komunikovat s nimi a pomáhat jim všude, kde to bude možné. Za ochotu pomoci všem bude náležet odměna ve formě 10 bonusových bodů pro výběrové řízení na zahraniční výměnné studijní pobyty.

Přihlášku do Buddy Programu lze podat od 1. do 25. února, a to prostřednictvím jednoduchého e-mailu zaslaného na adresu exchange.fm@vse.cz, ve kterém budou obsaženy odpovědi na následující body:

• Vaše jméno a příjmení
  • Plánujete zahraniční pobyt? Pokud ano, v jakém semestru a v rámci kterého programu plánujete vyjet? (Erasmus, Freemover, mezivládní stipendia atd.)
  • V pár větách uveďte motivaci, proč se chcete účastnit Buddy Programu v rámci Study and Experience Programu

Počet míst je omezený, neváhejte příliš dlouho! Výsledky výběrového řízení do Buddy programu budeme všem účastníkům zasílat mailem do 10. března (včetně).

Co je Buddy program?