Výběrové řízení do Buddy programu

Přemýšlíte nad zahraničním studijním výjezdem? Pak určitě víte, že účast studentů v tzv. Buddy Programu je jedním z hodnocených kritérií při výběrovém řízení pro výměnné pobyty realizované v rámci programu ERASMUS. Díky účasti v Buddy programu můžete získat 10 bodů do celkového skóre. Výběrové řízení pro výměnný pobyt je samozřejmě možné realizovat i bez účasti v buddy programu. Nejedná se o nutnou podmínku, pouze o možnost zlepšit bodové skóre a zvýšit své šance dostat se na vysněnou zahraniční školu.

Získané body neztrácejí svou platnost a je možné je využít kdykoli během bakalářského studia. Body získané v bakalářském studiu se přenášejí i magisterského výběrového řízení a to i pokud jste již v bakaláři na zahraničním výjezdu byli.

Od 7. do 25. ledna 2019 (včetně) můžete podat přihlášku na účast v Buddy Programu pro letní semestru akademického roku 2018/2019. Úkolem Buddies tentokrát bude péče o zahraniční studenty v rámci Study and Experience Programu v období 5. 4. – 10. 4. 2019.
Podat přihlášku můžete zasláním mailu na adresu exchange@fm.vse.cz. V přihlášce prosíme zodpovězte následující otázky:

1. Vaše jméno a příjmení
  2. Plánujete zahraniční pobyt? V jakém semestru?
  3. V rámci jakého programu plánujete vyjet? (Erasmus, Freemover, mezivládní stipendia atd.)
  4. V několika větách uveďte Vaši motivaci, proč se chcete jako Buddy zapojit do Study and Experience Program.

Detailní informace o účasti studentů Fakulty managementu v Buddy programu VŠE naleznete na adrese https://www.fm.vse.cz/zahranicni-vyjezdy/buddy-program/.

Přihlásit se mohou také ti z vás, kteří již body z Buddy programu máte nebo je vůbec nepotřebujete. A pozor!!! Počet míst je omezen!