Seznamovací kurz pro studenty prvních ročníků

11. září
13. září
2020

Maturity jsou v plném proudu, někteří z vás již byli přijati na Fakultu managementu bez přijímaček, někteří z vás ještě čekají na přijímací zkoušku. Už teď se ale všichni můžete začít těšit na seznamovací kurz. Ten pro všechny studenty prvních ročníků pořádá Vysoká škola ekonomická v Praze. Ve sportovním a rekreačním středisku v Dobronicích u Bechyně na vás čekají tři dny plné sportu, zábavy. Poznejte nové spolužáky, zjistěte, kdo budou vaši noví přátelé, seznamte se s vedením fakulty a načerpejte informace o fakultě a Jindřichově Hradci od vašich starších spolužáků, pod jejichž taktovkou bude celý kurz probíhat.

Kurz proběhne od 11. do 13. září 2020 a jeho cena je pouze 2400 Kč. V této ceně na vás čeká nejen ubytování a plná penze, ale i účastnické tričko z edice určené pouze pro seznamovací kurzy, informační materiály a hlavně nekonečná zábava a sportovní i jiné aktivity. Stačí se jen přihlásit!

Seznamovací kurz pro studenty prvních ročníků