Pravidla pro pobyt a pohyb na Fakultě managementu

V souvislosti s Opatřením rektorky přijatým v návaznosti na usnesení vlády ČR ze dne 12. 10. 2020 platí pro pohyb na Fakultě managementu následující pravidla.

Pravidlo 3R

Ve všech prostorách Fakulty managementu je nutné mít vždy a za všech okolností vždy zakryty dýchací cesty (respirátorem, rouškou, šátkem, štítem a podobně). Doporučuje se pravidelně používat desinfekce rukou, které jsou k dispozici u vstupu do budovy, na všech chodbách a u vstupu do každé učebny. Dodržovat je potřeba i bezpečné rozestupy (alespoň 2 metry). V případě fyzického konání zkoušek nesmí být v jedné místnosti více než 10 osob.

Ruce

Roušky

Rozestupy

Pohyb po budově

• Studentům se až na výjimky (například fyzická přítomnost při vykonání zkoušky) nedoporučuje vstup do budovy Fakulty managementu.
  • V případě, nutnosti návštěvy budovy je potřeba se při vstupu u vrátnice „přihlásit“ multifunkční studentskou kartou (ISIC, čipová karta VŠE), případně nahlásit důvod návštěvy budovy.
  • Během pobytu v budově fakulty platí výše zmíněné pravidlo 3R. Při odchodu z fakulty se student musí opět „odhlásit“ přiložením čipové karty na čtečku u vrátnice.
  • Pobyt v budově je nutné omezit na nezbytné minimum (například absolvování zkoušky).