Otevíráme dveře do tvé budoucnosti

Končíš střední školu a nevíš co dál? Nebo ti titul bakalář nestačí? Přemýšlíš co by tě mohlo bavit? A co takové studium ekonomiky a managementu? Pak my jsme to správnou volbou! Přijeď se k nám podívat a přesvědč se o našich kvalitách.

Podávání přihlášek začíná 22. října 2019 a  můžeš si vše promyslet až do 30. dubna. No není to skvělé? Podat elektronickou přihlášku zabere jen pár minut.

1. Stále patříme pod hlavičku Vysoké školy ekonomické v Praze, a tak získáš kvalitní a mezinárodně uznatelné vzdělání.

2. Můžeš u nás vystudovat bakaláře, inženýra a nebo si dodělat doktorát. A to vše jak v prezenční, tak v kombinované formě.

3. Máme přes 30 firemních partnerů, a tak studium je úzce propojeno s praxí. Proto je uplatnění našich studentů obrovské i na vyšších postech ve firmách jakou jsou Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, E.On, Bosch i mnoho dalších.

4. Všichni u nás mají možnost vyjet do více jak 250 partnerských univerzit po celém světě. V zahraničí nemusíš jen studovat, ale také si vyzkoušet zahraniční stáž.

5. Nikdy nebudeš sám! Vždycky narazíš na vstřícnost ze strany našich studentů, ale i pedagogů. Můžeš mít i svého mentora, nebo se zapojit do některé z mnoha studentských organizací.

Chceš se o nás dozvědět víc?

Prostuduj si detailní informace a podmínky k přijetí do bakalářského nebo navazujícího magisterského studijního programu? Vše pro tebe máme přehledně připraveno. Pokud budeš mít jakýkoliv dotaz, můžeš využít ještě šanci napsat nám na facebook a my ti rádi co nejdříve odpovíme.