Informační schůzka pro studenty prvních ročníků

20. září
2019

Na začátek semestru jsme pro všechny studenty prvních ročníků (tedy jak bakalářského, tak navazujícího magisterského studia) připravili informační schůzky, během nichž se dozvíte vše podstatné ke studiu na Fakultě managementu. Velký prostor bude dán hlavně vašim dotazům. Pokud máte jakékoliv obavy, pochybnosti či jiné otázky týkající se studia na naší fakultě, rozhodně se nebojte zeptat!

Informační schůzku povede člověk nejpovolanější, proděkan pro pedagogickou činnost, Ing. Jiří Přibil, Ph.D.

Termíny

• Studenti bakalářského studia v kombinované formě: pátek 20. září 2019, 13:30, kinosál (místnost č. 131)
  • Studenti navazujícího magisterského studia v kombinované formě: pátek 20. září 2019, 14:30, aula (místnost č. 132)