Dvoudenní kurz kariérového poradenství

Vysoká škola ekonomická v Praze, Fakulta managementu a Rozvojové a poradenské centrum VŠE pořádají dvoudenní kurz kariérového poradenství. Kurz se uskuteční ve Vodňanech v termínu 16. – 17. října 2020 a 4. – 5. prosince 2020.

Nenajdeme vám zaměstnání, dokážeme ale odhalit Vaši profesní výzvu a motivovat k hledání skutečného POVOLÁNÍ.

Co vše na vás čeká?

• Sebepoznání
  • odhalení skrytého osobního potenciálu
  • nalezení svého místa ve Vesmíru i ve společnosti
  • poznání významných výzev současného světa.

Kurz je veden zkušenými lektory. Kurz, který na FM VŠE probíhá již několik let, nebyl v letošním letním semestru kvůli epidemiologickým opatřením uskutečněn, náhradou za něj byly dvě akce v červenci a září ve Slavonicích. Nyní doufáme, že hygienická opatření jeho realizaci neznemožní. Kurz je veden částečně v přírodě, částečně ve vzdušné učebně moderního vzdělávacího centra MEVPIS Jihočeské univerzity při Fakultě ochrany vod a rybářství ve Vodňanech. Účastníci kurzu si hradí pouze náklady na stravu a dopravu.

Podrobné informace a registraci přihlášek poskytne a zajistí garant programu, RNDr. Oldřich Syrovátka, CSc. (Katedra společenských věd FM VŠE; oldrich.syrovatka@vse.cz)