10. vánoční trhy na Fakultě managementu

4. prosince
2018

Přijďte si užít atmosféru blížících se Vánoc a udělat radost sobě i svým blízkým. Na letošních jubilejních 10. vánočních trzích na Fakultě managementu pro Vás bude připravena více než desítka stánků s rukodělnými dárečky, vánočními ozdobami, zdravými produkty, bižuterií a spoustou dalších krásných věcí. Zakoupením některého z produktů se navíc automaticky zapojíte do soutěže o ceny.

Klidnou a sváteční atmosféru podpoří živé hudební vystoupení a drobné vánoční občerstvení. A protože máme zimu, nebude chybět ani punč. Od 15:00 nám odpoledne zpříjemní saxofonový sbor Základní umělecké školy Vítězslava Nováka a v 17:45 nás opět potěší naše fakultní kapela Radio FM. Kreativní návštěvníci i děti si mohou vyhrát v tvůrčí dílně. Svou fantazii mohou vrhnout do tvorby vánočních přání, ozdob a dalších předmětů. Pro všechny šikovné děti bude připravena andělská nadílka a možnost nechat se namalovat třeba na nezbedného čerta!

Přijďte si s námi užít předvánoční čas!

Akce je realizovaná za podpory České spořitelny, Fakulty managementu VŠE a VŠE Praha. Děkujeme!