Přihlášky na semestrální výměnné pobyty

Výběrové řízení na semestrální výměnné pobyty v bakalářském i navazujícím magisterském stupni studia proběhne v únoru v prvních týdnech výuky. Toto výběrové řízení se koná pouze jednou ročně a platí pro výjezdy v celém akademickém roce 2018/2019. Přihlášky se od letošního roku podávají pouze elektronicky přes InSIS. Všechny přílohy bude potřeba nahrát přímo do InSISu, bez jejich nahrání nebude možné přihlášku uzavřít.

Kdy podat přihlášku?

• semestrální výměnné pobyty v navazujícím magisterském studijním programu: od 12. do 19. února 2018
  • semestrální výměnné pobyty v bakalářském studijním programu (s výjezdem v 3. ročníku): od 20. do 27. února 2018

Detaily k podmínkám výběrových řízení

Tento rok došlo zároveň ke změně výše stipendií a přerozdělení zemí do skupin pro program Erasmus+, které stanovuje česká národní agentura. Podrobnější informace naleznete zde. Informace o specifické finanční podpoře studentů Fakulty managementu naleznete na stránkách zahraničních výjezdů.