Nemůžu se přihlásit, co s tím?

Pokud se nemůžete přihlásit (do kteréhokoli systému), existují v podstatě 2 důvody, proč tomu tak je.

• Zadáváte špatnou kombinaci uživatelského jména a hesla. Ujistěte se, že pro daný systém používáte správné heslo. Pokud patříte mezi nově přijaté studenty a ještě jste si neměnili heslo, učiňte tak (bez změny hesla vám nebude fungovat přihlášení do některých systémů). Nově přijatí studenti mají heslo vygenerováno pouze pro systém InSIS. S takto vygenerovaným heslem se nelze přihlašovat k počítačům v učebnách na fakultě, do systému Klokan, fakultního ani celoškolského e-mailového systému. Hesla si nastavte.
  • V případě, že jste na Fakultě managementu ukončili či přerušili studium, byl vám účet automaticky deaktivován.