Alfa bazar – charitativní bazar oblečení

První české univerzitní sesterstvo Alfa Fí pořádá již druhý ročník charitativního bazaru oblečení, doplňků a plyšových hraček – Alfa bazar. Celým bazarem bude provádět úžasný český herec Jan Antonín Duchoslav. K prodeji bude oblečení, které se vybralo ve sbírce mezi studenty a zaměstnanci Fakulty managementu, oblečení od TOP Second Handu z Českých Budějovic, bižuterie od Marko Bijou a speciální trička od našeho studenta Tomáše Skokana. K dispozici budou rovněž trička od Klubu Cystické fibrózy.

Můžete se těšit na módní přehlídku, rozhovor o cystické fibróze, dražbu kabelky od Lookrecie, obrazu od naší studentky Nikoly Káčerové, vystoupení školní kapely Radio FM, tombolu a nebude chybět ani drobné pohoštění.

Výtěžek z akce darujeme do Klubu Cystické Fibrózy.

Přijďte k nám na Fakultu managementu VŠE v úterý 24. dubna od 16:00 doplnit šatník, pokochat se a především přispět na dobrou věc!

Těšíme se na vás
S láskou Alfa Fí